17.10.2019

Bosanci donijeli pobjedu Dinamu protiv Lokomotive

Objavljeno : 14-05-2016 21:09h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

Dinamo se visokom pobjedom (4:0) nad Lokomotivom oprostio od joA? jedne sezone. Modra je momA?ad odigrala joA? jednu odliA?nu utakmicu, pogocima Roga, HodA?iA�a, Gojaka i Fernandesa porazila gradskog rivala.

Rog joA? je jednom potrvdio potencijal, postigao jedan od najljepA?ih pogodaka sezone. Modri veznjak prvo se drblinzima rijeA?io dva domaA�a A?uvara, a onda neobranjivo sa 25 metara pogodio desni gornji ugao.

Nastavili su se napadi Dinama, a modri su do drugog pogotka stigli u 29. minuti. I to opet prekrasnim pogotkom. Sada je sve sam napravio naA? Armin HodA?iA� koji odmjerenim udarcem pogodio gornji lijevi ugao.

Zoran MamiA� na poluvremenu je u igru ubacio Olma i Gojaka, u svlaA?ionici ostavio Roga i A�ovA?iA�a . I to se odmah pokazalo dobrom odlukom.

Dani Olmo probio je lijevu stranu u 47. minuti, povratnom loptom pronaA?ao natrA?alog mladog reprezentativca Bosne i Hercegovine Amera Gojaka koji bez poteA?koA�a postiA?e gol za 3:0.

Fernandes je zabio posljednji pogodak na utakmici za konaA?nih 4:0.