21.9.2019

Zrinjski stigao do sva tri boda u sudačkoj nadoknadi

Objavljeno : 31-08-2019 19:36h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

Ekipa Zrinjskog pobijedila je Mladost u Doboju kod Kaknja rezultatom 2:0 u prvom susretu 7. kola Premijer lige BiH.

U regularnih 90 minuta obje ekipe imali su svoje prilike za postizanje pogodaka, ali napadači i jedne i druge ekipe nisu bili precizni u samoj završnici napada. Pred kraj susreta došlo je do sudara vratara Mladosti Semira Bukvića i igrača Aladina Isakovića, nakon čega je vratar domaćih morao napustiti igru i kolima Hitne pomoći prevezen je u bolnicu.

S obzirom na to da je izvršio sve tri izmjene, domaći trener nije mogao ubaciti rezervnog vratara, pa je jedan igrač Mladosti stao na vrata.

U 97. minuti pogodio je Jakovljević za vodstvo Plemića od 0:1, da bi Lendrić već u idućoj akciji pogodio za konačnih 0:2.