3.4.2020

A?eljo u okviru trening-utakmice savladao kakanjski Rudar

Objavljeno : 20-02-2018 19:37h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

A?eljezniA?ar je danas u trening-utakmici savladao Rudar Kakanj sa 4:0.

U treA�oj minuti je A?eljo poveo. HadA?iA� je nakon dobrog driblinga sjajno ubacio, a MujagiA� glavom pogodio za vodstvo. U 30. minuti bilo je 2:0.
ZajmoviA� je ubacio, lopta doA?la do Crnova koji odigrava povratni pas za ModiA�a A?iji udarac sa 20 metara trese mreA?u gostiju. U 36. minuti Neimarlija A?utira, ali odbijeni udarac sigurno hvata A�eman. Tri minute poslije DaciA� iskosa hvata volej, ali lopta odlazi pored gola.

Na 3:0 Plavi su povisili u 40. minuti. ZajmoviA� je na centru oduzeo loptu, iskosa snaA?no A?utirao i matirao JovanoviA�a. Na poluvrijeme se otiA?lo sa 3:0.

U 47. minuti DaciA� iskosa A?utira i spoljni dio mreA?e gostiju. HadA?iA� dobro povlaA?i loptu i A?utira u 60. minuti,ali JamakoviA� brani. Dvije minute poslije bilo je 4:0. Nakon dobre akcije MujagiA� A?utira, lopta se odbija do ZajmoviA�a koji ubacuje loptu u gol Rudara.

ModiA� u 70. minuti ubacuje, a HasanoviA� glavom preko gola A?utira. Gosti su u 75. minuti imali priliku, ali je FejziA� sjajno odbranio udarac sa vrha peterca. Dvije minute poslije DaciA� tuA?e sa 16 metara, ali rezervista JamakoviA� brani. U 84. minuti iskosa A?utira ZajmoviA� i pogaA�a stativu. Do kraja se rezultat nije mijenjao, piA?e fkzeljeznicar.ba.