18.10.2019

A?eljo izgubio od Krupe i udaljio se od prvog mjesta!

Objavljeno : 21-04-2018 18:41h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

A?eljo je u okviru 6. kola Lige za prvaka poraA?en od Krupe sa 2:0.

U A?etvrtoj minuti Ubiparip A?utira sa 20 metara, ali lopta odlazi preko gola Krupe. Tri minute poslije A?utira i BlagojeviA�, ali KutiA� sigurno hvata.

Aleksandar VukotiA� je glavom nakon kornera A?utirao preko naA?eg gola u osmoj minuti. Dvije minute poslije VranjeA? A?utira sa distance, KutiA� brani.

NikoliA� u 15. minuti iz prekida iskosa A?utira pored gola, a dvije minute poslije odbijanac nakon kornera hvata FajiA�, ali lopta odlazi visoko preko naA?eg gola. U 22. minuti velika prilika za Plave. Nakon kornera A?utirao je Graovac, a sa gol-linije loptu izbacio defanzivac Krupe. BlagojeviA� sa 18 metara u 27. minuti lijevom nogom A?utira pored gola. Dvije minute poslije sjajna A?ansa za Krupu kada FajiA� izlazi pred naA? gol, ali Kjosevski brani.

U 31. minuti domaA�i su poveli. ZakariA� je izgubio loptu, MilosavljeviA� ubacio, a FajiA� sa pet metara pogodio naA?u mreA?u. In acute gonorrhea cipro online inside at a single dose of 0.25 g. Na poluvrijeme se otiA?lo sa 1:0.

DomaA�i su prednost poveA�ali u 57. minuti. Nakon greA?ke naA?e ekipe FajiA� je dodao do MarjanoviA�a koji sa deset metara trese naA?u mreA?u.

ZajmoviA� dodaje do Ubiparipa koji A?utira sa 20 metara, lopta odlazi preko gola. U 66. minuti RamoviA� se namjestio, A?utirao, ali ispred gola domaA�ih AleksiA� blokira u posljednji trenutak.BlagojeviA� je iskosa A?utirao u 73. minuti, ali i ovaj put lopta odlazi pored gola. ZajmoviA� je u 81. minuti dobro ubacio, ali je ZakariA� zakasnio na ubaA?aj. BlagojeviA� u 88. minuti sjajno A?utira, ali lopta pogaA�a preA?ku. Do kraja se rezultat nije mijenjao, te ostalo je 2:0.