17.10.2017

Željezničar nakon preokreta do pobjede protiv Borca

Objavljeno : 12-08-2017 22:23h Objavio: BHFudbal.ba (A.P)

Treću utakmicu 4. kola BHT Premijer lige BiH odigrali su večeras na Grbavici Željezničar i povratnik u Premijer ligu Borac iz Banja Luke.

Željo je slavio večeras sa 2:1, ali nije sve dobro počelo za izabranike Admira Adžema. Borac je poveo već u 16. minuti preko Raspudića. A do kraja prvog poluvremena rezultat se nije mijenjao, pa se tako otišlo na odmor.

U nastavku utakmice Željezničar je krenuo po gol, a u razmaku od 62. do 69. minute postigli su dva gola i potpuno preokrenuli rezultat na Grbavici.

Za izjednačenje je pogodio Saša Kajkut, minutu nakon što je ušao u igru, a pogodio je u svom debiju za Željezničar. Potpuni preokret i treću pobjedu Želji donio je Asim Zec nakon mnogo odbijanaca u šesnaestarcu Borca.