17.7.2018

A?eljezniA?ar nakon preokreta do pobjede protiv Borca

Objavljeno : 12-08-2017 22:23h Objavio: BHFudbal.ba (A.P)

TreA�u utakmicu 4. kola BHT Premijer lige BiH odigrali su veA?eras na Grbavici A?eljezniA?ar i povratnik u Premijer ligu Borac iz Banja Luke.

A?eljo je slavio veA?eras sa 2:1, ali nije sve dobro poA?elo za izabranike Admira AdA?ema. Borac je poveo veA� u 16. minuti preko RaspudiA�a. A do kraja prvog poluvremena rezultat se nije mijenjao, pa se tako otiA?lo na odmor.

U nastavku utakmice A?eljezniA?ar je krenuo po gol, a u razmaku od 62. do 69. minute postigli su dva gola i potpuno preokrenuli rezultat na Grbavici.

Za izjednaA?enje je pogodio SaA?a Kajkut, minutu nakon A?to je uA?ao u igru, a pogodio je u svom debiju za A?eljezniA?ar. Potpuni preokret i treA�u pobjedu A?elji donio je Asim Zec nakon mnogo odbijanaca u A?esnaestarcu Borca.