18.9.2019

Zajko Zeba sjajnim golom donio novu pobjedu Slobodi

Objavljeno : 28-11-2015 14:59h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba
U okviru 17. kola BHT Premijer lige fudbaleri tuzlanske Slobode gostovali su u Prijedoru kod ekipe Rudara i ostvarili minimalnu pobjedu od 1:0..

Od samog poA?etka utakmica Sloboda je preuzela terensku inicijativu i poA?ela stvarati pritisak na gol domaA�e ekipe. Prve izglednije prilike Sloboda je zabiljeA?ila veA� u prvih 15 minuta igre preko VeselinoviA�a i StjepanoviA�a ali je sreA�a bila saveznik Rudara, prenosi tuzlanski.ba.

Iako je tim iz Tuzle bio daleko bolji protivnik u prvih 45 minuta, na odmor se odlazi kod rezultata 0:0. PoA?etkom drugog poluvremena tim Husrefa MusemiA�a nastavio je sa dobrom igrom i dominacijom u igri. Bolju igru fudbaleri Slobode krunisali su golom u 76. minuti kada je kapiten Zajko Zeba iz slobodnog udarca sa oko 20 metara prebacio A?ivi zid i matirao golmana Rudara.

Bio je ovo joA? jedan maestralan pogodak Zebe za novu pobjedu Sloboda i nova tri boda.