15.12.2018

Veliki trijumf Slobode u Bijeljini; GOŠK-u bod na Pecari

Objavljeno : 25-11-2018 16:10h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

U okviru 18. kola BHT Premijer lige fudbaleri Slobode gostovali u Bijeljini kod ekipe Radnika gdje su uspjeli ostvariti pobjedu rezultatom 1:0.

Prvo poluvijeme na gradskom stadionu u Bijeljini nije bilo toliko atraktivno za gledatelje, a razlog tome je i težak teren na kojem se igrala utakmica između Radnika i Slobode. Tako da se ne odmor otišlo kod rezultata 0:0.

U drugom poluvremenu Sloboda je zaigrala agresivnije i opasnije po ekipu Radnika što im se isplatilo u 74. minuti kada grešku u odbari Radnika koristi Toni Livančić i postiže pogodak za vodstvo Slobode od 1:0.

Široki Brijeg i GOŠK odigrali su neriješeno u vaterpolskim uvjetima na Pecari utakmicu 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. GOŠK je poveo u 78. minuti preko Ramića, što je šokiralo Pecaru. Međutim, domaća ekipa se za samo dvije minute pribrala od šoka i preko Bagarića izjednačila na 1:1.