17.7.2018

Sloboda rutinski rijeA?ila utakmicu sa slabaA?nim A?elikom

Objavljeno : 04-12-2017 14:52h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

U posljednjoj utakmici 17. kola BH Telecom Premijer lige BiH tuzlanska Sloboda je na stadionu TuA?anj savladala zeniA?ki A?elika rezultatom 3:0.

VeA� u 4. minuti Tuzlaci su poveli golom KrpiA�a iz penala, a tokom prvog poluvremena Crveno-crni su joA? propustili nekoliko izglednih prilika. OrdagiA� je pogodio preA?ku, dok dva velika zicera TodoroviA� nije pretvorio u gol. A�to oni nisu uspjeli, uradio je igraA? A?elika A�iA?iA� koji je postigao autogol.

U drugom poluvremenu Sloboda je nastavila sa dominacijom. Bili su Tuzlaci bolji, a u 75. minuti OsmanagiA� je iz penala potvrdio pobjedu.

Stvorili su Tuzlaci joA? prilika u drugom poluvremenu i pravo je A?udo da pobjeda nije bila joA? uvjerljivija.

Sloboda se tako pobjedom oprostila od svojih navijaA?a ove sezone, a posljednji nastup imat A�e u petak protiv GOA�K-a u Gabeli.