17.7.2018

Sloboda na TuA?nju minimalno savladala Borac iz Banja Luke!

Objavljeno : 14-04-2018 18:27h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

Na stadionu TuA?anj danas danas je odigrana utakmica 27. kola Premijer lige BiH u kojem su crveno-crni savladali FK Borac iz Banja Luke a 1:0.

Fudbaleri Borca su dobro otvorili meA? na TuA?nju, nakon uvodnih minuta Sloboda je preuzela kontrolu nad igrom. Preko IgnjatoviA�a, SmajiA�a, TodoroviA�a, MusiA�a fudbaleri Slobode su prijetili golu gostiju, ali bez konkretnog uA?inka. U 33. minuti susreta TodoroviA� pada u kaznenom prostoru, ali se sudija nije oglasio. Pritisak Slobode se isplatio u posljednjoj minuti prvog poluvremena kada mreA?u Borca nakon ubaA?aja MusiA�a iz kornera pogoA�a Edis SmajiA� za vodstvo 1:0 kojim se otiA?lo na odmor.

U nastavku susreta, fudbaleri Slobode su A?uvali steA?enu prednost. Borac je zaprijetio u 66. minuti kada daniloviA� A?utira preko gola, minutu kasnije uzvratio je MijiA� za Slobodu, ali lopta odlazi pored gola. U 81. minuti susreta Grahovac je promaA?io veliku priliku Slobodu. Do kraja susreta rezultat se nije mijanjao, fudbaleri Slobode su osvojili izuzetno vrijedna tri boda.

Tagovi: Borac  FK Sloboda