20.2.2019

Slamka spasa za ZeniA?ane: A?elik slavio u Vitezu sa 4:0

Objavljeno : 09-04-2018 18:13h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

U okviru 4. kola Lige za opstanak A?elik je savladao Vitez sa 4:0.

Nakon 90 minuta, A?elik je ubjedljivom pobjedom od 3:0 pobijedio Vitez i smanjio zaostatak za Slobodom na 6 bodova, koja se nalazi na 4. poziciji Lige za opstanak sa 27 bodova. A?elik je poveo u 16. minuti preko Steve NikoliA�a, a poveA�ao prednost pred sam finiA? prvog poluvremena uz pomoA� AnA�uA?iA�a. Vitez je najbolju priliku za poravnanje rezultata imao preko Vukoje u 21. minuti, koji je pogodio stativu, ali rezultat se nije mijenjao.

Prvo poluvrijeme je zavrA?eno 2:0 za A?elik, a Okoli je veA� u 53. minuti nakon udarca glavom postigao svoj prvijenac u dresu A?elika i poveA�ao vodstvo na 3:0. U samom finiA?u utakmice NikoliA� je u 91. minuti postigao svoj drugi pogodak na danaA?njoj utakmici i postavio konaA?ni rezultat (4:0).