20.2.2019

A�irokobrijaA?ani trijumfalno protutnjali kroz Vitez!

Objavljeno : 24-02-2018 16:20h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

U okviru 20. kola Premijer lige A�iroki je slavio protiv Viteza sa 4:1.

Slavko BraliA� je u 14. minuti postigao vodeA�i gol za A�irokobrijeA?ane nakon A?to je bio najviA?i pred suparniA?kim golom poslije jednog ubaA?aja s desne strane, pa je glavom pogodio mreA?u golmana Ivana TiriA�a.

Malo je nedostajalo da ovaj pouzdani stoper gostiju u 24. minuti doA�e do drugoga gola A?to se ipak nije dogodilo, ali su se u zavrA?nici prvoga dijela dogodila dva nova pogotka. Prvo je Josip A�oriA� iskoristio pogreA?ku domaA�e obrane i u 40. minuti udvostruA?io prednost, a tri minute kasnije nakon dobre akcije A�irokoga Brijega u strijelce se upisao i Ivan Baraban.

Luka Menalo je u 51. minuti dobio priliku iz kaznenog udarca postiA�i gol, no njegov udarac je zaustavio TiriA� poslije A?ega se lopta odbila do Stjepana LonA?ara koji ipak pogaA�a za veA� tada ogromnih 4:0.

Sve A?to je domaA�in uspio bio je poA?asni gol Ivana StaniA�a u 89. minuti.