18.11.2018

Široki savladao Krupu golovima Čabraje i Marića!

Objavljeno : 06-10-2018 20:25h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

Momčad NK Široki Brijeg u 13. kolu BH Telecom Premijer lige BiH došla je do pete prvenstvene pobjede nadigravši s 2:0 FK Krupa na Pecari.

Momčad Goce Sedloskog do vodstva je došla s bijele točke u 66. minuti. Nakon oštroga starta na Dini Ćoriću, sudac Irfan Peljto svirao je najstrožu kaznu, a Dejan Čabraja golmana gostiju poslao je u suprotnu stranu.

Gosti su nakon primljenog pogotka pali u igri i domaćini su u potpunosti preuzeli inicijativu, što se isplatilo osam minuta kasnije, kada je Mateo Marić nakon asistencije Stipe Jurića loptu uz stativu poslao u mrežu gostiju.

Nakon drugog gola, Plavo-bijeli su polako počeli zatvarati utakmicu.

U 82. minuti uspjeli su još jednom opasno zaprijetiti, u 90. minuti snažno je još jednom tukao Eliomar, ali je utakmica ipak završila s dva gola u mreži gostiju. Širokobriježani su ovom pobjedom i 21 bodom zadržali priključak uz vodeći trojac. Nakon reprezentativne pauze, u 14. kolu BHT Premijer lige 21. oktobra idu u goste šestoplasiranom Radniku iz Bijeljine.