17.7.2018

Ai??iroki Brijeg u zadnjoj minuti ostao bez tri boda!

Objavljeno : 15-04-2018 22:11h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

VeA?eraA?njim susretom na Pecari izmeAi??u nogometaA?a Ai??irokoga Brijega i Radnika iz Bijeljine kompletirano je 5. kolo Lige za prvaka.

Susret je zavrA?io s neodluA?enih 1:1, a golovi su postignuti u zavrA?nih desetak minuta susreta. Prvu veliku priliku Ai??irokobrijeA?ani su imali u 11. minuti, meAi??utim LuA?iAi?? je ispod grede svoga gola izvadio loptu nakon BagariAi??evog pokuA?aja poslije kornera. BraliAi?? je u 19. minuti pokuA?ao nakon novoga ubaA?aja iz ugla, ali je lopta otiA?la iznad gola.

DomaAi??i su u 57. minuti traA?ili penal zbog nepropisnoga zaustavljanja Barabana u A?esnaestercu Radnika, ali se Ermin Sivac nije oglasio.

Nakon toga u razdoblju od 15-tak minuta bolje razdoblje u igri gostiju i tri kolosalne prilike za ai???Mister promaA?ajaai??? GliA?iAi??a, ali je sjajni Bilobrk uvijek izlazio kao pobjednik ili bi napadaA? gostiju ostajao nedoreA?en.

I onda u 80. minuti momA?ad Radnika stiA?e kazna, jer BagariAi?? postiA?e vodeAi??i gol udarcem sa 17 metara nakon A?to mu se lopta odbila, a isti igraA? samo minutu kasnije ima priliku i udvostruA?iti prednost domaAi??ih, ali LuA?iAi?? brani.

Potom u 84. minuti velika, najveAi??a obrana Luke Bilobrka nakon udarca HadA?iAi??a. I kada se A?inilo da Ai??e Ai??iroki Brijeg osvojiti puni plijen u zadnjoj minuti neshvatljiva pogreA?ka A?irokobrijeA?ke obrane nakon A?ega se spomenuti Irfan HadA?iAi?? ipak upisuje u strijelce i postavlja konaA?nih 1:1.