19.4.2018

Široki Brijeg u zadnjoj minuti ostao bez tri boda!

Objavljeno : 15-04-2018 22:11h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

Večerašnjim susretom na Pecari između nogometaša Širokoga Brijega i Radnika iz Bijeljine kompletirano je 5. kolo Lige za prvaka.

Susret je završio s neodlučenih 1:1, a golovi su postignuti u završnih desetak minuta susreta. Prvu veliku priliku Širokobriježani su imali u 11. minuti, međutim Lučić je ispod grede svoga gola izvadio loptu nakon Bagarićevog pokušaja poslije kornera. Bralić je u 19. minuti pokušao nakon novoga ubačaja iz ugla, ali je lopta otišla iznad gola.

Domaći su u 57. minuti tražili penal zbog nepropisnoga zaustavljanja Barabana u šesnaestercu Radnika, ali se Ermin Sivac nije oglasio.

Nakon toga u razdoblju od 15-tak minuta bolje razdoblje u igri gostiju i tri kolosalne prilike za “Mister promašaja” Glišića, ali je sjajni Bilobrk uvijek izlazio kao pobjednik ili bi napadač gostiju ostajao nedorečen.

I onda u 80. minuti momčad Radnika stiže kazna, jer Bagarić postiže vodeći gol udarcem sa 17 metara nakon što mu se lopta odbila, a isti igrač samo minutu kasnije ima priliku i udvostručiti prednost domaćih, ali Lučić brani.

Potom u 84. minuti velika, najveća obrana Luke Bilobrka nakon udarca Hadžića. I kada se činilo da će Široki Brijeg osvojiti puni plijen u zadnjoj minuti neshvatljiva pogreška širokobriješke obrane nakon čega se spomenuti Irfan Hadžić ipak upisuje u strijelce i postavlja konačnih 1:1.