6.4.2020

Široki bolji od Tuzle City, remi Slobode i Radnika

Objavljeno : 15-02-2020 16:01h Objavio: BHFudbal.ba

Većina premijerligaša iskoristila je današnji dan za generalku pred nastavak sezone. Na sPecari sastali su se Široki i Tuzla City.

Široki je savladao Tuzlake sa 3:2, iako su gosti vodili dva puta. Prvo su poveli u 8. minuti preko Kulovića, da bi u 15. minuti Bagarić pogodio za 1:1. Tri minute kasnije Tuzla ponovo vodi, a ovaj put strijelac je Badji.

U 36. minuti utakmice na Pecari Dino Ćorić izborio je penal, te ga i realizirao za izjednačenje na 2:2, te tako postavio rezultat prvog dijela utakmice.

U nastavku utakmice golova nije bilo sve do 87. minute, kada je ponovo dosuđen penal za Širokobriježane, a Hrkać pogodio za pobjedu od 3:2.

Također generalku pred nastavak sezone odigrali su danas iz Sloboda iz Tuzle, te bijeljinski Radnik, a utakmica je završane neriješeno 0:0.