20.8.2018

ŠEST KOMADA: Široki ‘istopio’ Čelik na Pecari!

Objavljeno : 05-08-2018 22:18h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

U okviru 3. kola Premijer lige Široki je sa 6:0 ispratio Čelik sa Pecare!

Domaćini su bolje ušli u utakmicu i već u 12. minuti došli do vodstva od 1:0 preko Dejana Čabraje koji je fantastično lobom prevario Ratka Dujkovića .

Širokobriježanima nije dugo trebalo da povećaju vodstvo, u 28. minuti odličan gol glavom za 2:0 zabio je Dražen Bagarić. Plavo-bijeli su potpunom dominacijom na terenu pokazali koliko su kvalitenija momčad. Novi pogodak za domaće, na opće oduševljenje publike, pao je u 35. minuti kada je mrežu Čelika s ruba šesnaesterca zatresao Luka Begonja nakon sjajne akcije svoje momčadi. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 3:0.

Široki je u drugom poluvremenu nastavio odličnu igru, dok Čelik nije pokazivao igru iz prošlog kola kada su nadigrali Željezničar. Za novo povećanje vodstva Širokog pobrinuo se Josip Barišić. Bagarić je nakon greške gostujućega vratara pokušao zabiti gol, ali se ona odbila od stativu, a odbijenu loptu sigurno je u mrežu zatim pospremio Barišić.

Peti gol na Pecari postigao je Stipe Jurić u 82. minuti. Po drugi put na ovom susretu u strijelce se upisao Dražen Bagarić koji u 87. minuti dovodi Široki na šest razlike. NK Široki Brijeg je nakon ovog kola vodeća momčad na tablici Premijer lige BiH, a sljedeće kolo igrat će protiv Radnika na Pecari.