20.9.2019

REMI U TUZLI: Široki Brijeg dva puta vodio, ali…

Objavljeno : 28-07-2019 00:24h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

Sloboda i Široki Brijeg remizirali su na Tušnju u 2. kolu Premijer lige.

Nekoliko odličnih akcija kreirale su obje momčadi, a prvi do vodstva došli su gosti. U 33. minuti loptu u blizini svojeg šesnaesterca oduzima Cipetić i brzim prijenosom Širokobriježani dolaze do vodstva.

Odličan gol upisao je Dražen Bagarić koji je pobjegao obrani domaćih i lako zabio za 1:0. Tempo utakmice nakon gola Bagarića malo je opao dok u posljednjim sekundama prvog dijela susreta Amer Bekić nije pucao s 20-ak metara i sjajno pogodio za izjednačenje.

Već na samom početku, u 50. minuti, fantastičan pogodak postigao je Toni Jović za novo vodstvo gostiju iz Širokog.

Sloboda je u nastavku sve snage usmjerila na napad i igra se premjestila na polovicu Širokog, no gosti su igrali dosta disciplinirano i domaćini nisu uspijevali probiti obranu gostiju sve do posljednjih sekundi susreta kada Široki ponovno ne reagira dobro i Sloboda je uspjela izvući bod pogotkom Maksimovića.

Borac iz Banja Luke na svom terenu bio je bolji od Zvijezde sa 1:0.