2.4.2020

REMI NA PECARI: Zrinjski nije uspio uzeti tri boda!

Objavljeno : 08-03-2020 19:57h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

U velikom hercegovačkom derbiju Široki Brijeg i Zrinjski odigrali su bez pobjednika. Zrinjski je poveo preko Filipovića, a pogodak za izjednačenje postigao je Ćorić.

Nakon što je Zlomislić obranio zicer Bilbiji s dva metra od gola, lopta se odbila do Miloša Filipovića koji znalački pronalazi put do mreže i veliko slavlje navijača Zrinjskog na istočnoj tribini.

Nakon gola Zrinjskog nastavilo se igrati otvoreno i u 35. minuti Plavi s Pecare dolaze do izjednačenja. Josip Barišić je ubacio iz daleka s lijeve strane, lopta je preletjela peterac Zrinjskog, a na drugoj strani sjajno je natrčao kapetan Dino Ćorić i zakucao za izjednačenje i veliko slavlje domaćih.

U početku drugog poluvremena igralo se dosta tvrđe na sredini terena, pri čemu je Široki imao nešto veći posjed lopte. U 60. minuti utakmica je na kratko prekinuta jer su gostijući navijači ubacili već broj baklji u teren.

U 75. minuti u dobroj u prigodi našao se Pervan, ali se spetljao u ključnom trenutku. Osam minuta kasnije dobro je šutirao Franjić, ali njegov udarac bio je izblokiran.

Imao je Široki u drugom dijelu drugog poluvremena više od igre, ali nije uspijevao probiti čvrste Mostarce i na kraju se završilo 1:1.

Široki je s ovim remijem ostao na 7. mjestu, dok su Mostarci ostali 3.