19.1.2020

Liga za opstanak: Podjela bodova u Bijeljini i Doboju

Objavljeno : 07-04-2018 18:38h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

Fudbaleri Slobode u okviru 4. kola Lige za opstanak u BHT Premijer ligi Bosne i Hercegovine danas su gostovali kod ekipe Mladosti iz DK.

Fudbaleri Slobode su bolje otvorili susret, prve prilike za promjenu rezultata imali su PandA?a za Mladost u 29. minuti, dok je nekoliko minuta kasnije zaprijetio HusiA�, kada je A?utirao preko gola. Mladost prva dolazi u vodstvo preko A�iA?iA�a koji u 42. minuti sjajnim udarcem loptu A?alje ipod preA?ke gola Azira MuminoviA�a. Samo A?to su krenuli sa centra nakon primljenog gola a�?Crveno-crnia�? uspijevaju da poravnaju rezultat na 1:1.

Radnik – Krupa 1:1

Na Gardskom stadionu u Bijeljini igra se premijerligaA?ki meA? Lige za A?ampiona.DomaA�i Radnik je doA?ekao Krupu iz Vrbasa. Prvo poluvrijeme na Gradskom stadionu u Bijeljini nije donijelo previA?e uzbuA�enja, a gledaoci nisu uA?ivali u naroA?ito lijepoj fudbalskoj predstavi.

Drugi dio susreta odliA?no je otvorila Krupa koja je u 63. minuti susreta postigla vodeA�i pogodak preko LukiA�. Ipak, slavlje Krupljana nije trajalo dugo jer je Radnik preko MartinoviA�a samo A?etiri minute kasnije poravnao.