19.1.2020

Krupa i A�iroki igrali bez golova, Mladost bolja od Borca!

Objavljeno : 17-03-2018 17:00h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

S dosta optimizma nogometaA?i A�irokoga Brijega otputovali su put Krupe vjerujuA�i kako A�e danas ostvariti i drugu pobjedu u Ligi za prvaka, no na iznimno teA?kom travnjaku odigrali su bez pogodaka s istoimenim domaA�inom i na kraju se tako morali zadovoljiti osvajanjem boda.

Na terenu u Krupi bilo je upitno odigravanje utakmice zbog travnjaka koji je zbog potopljenosti bio u uA?asnom stanju, no susret je ipak odigran.

Kako se utakmica pribliA?avala kraju bilo je vidljivo kako su gosti sve opasniji, koliko se veA� moglo biti opasnim po toj kaljuA?i, pa je u zavrA?nih deset minuta umjesto dosta a�?potroA?enoga�? A�orluke priliku dobio JuriA�.

MeA�utim, u 88. minuti zamalo da Krupljani doA�u do vodstva nakon jedne loA?ije reakcije BraliA�a koji loA?e zahvaA�a loptu i malo je trebalo da postigne autogol, no to se, na svu sreA�u za A�irokobrijeA?ane, ipak nije dogodilo.

Potom su nakon Pekinog ubaA?aja kolosalnu A?ansu za goste u sudaA?kom dodatku vremena imali PerkoviA� i JuriA�, no nisu postigli gol, pa je ostalo tih u nogometu najnepopularnijih 0:0.

FK KRUPA: KutiA� a�� MaksimoviA�, Makitan, LjubenoviA� (od 67. BalabanoviA�), DujakoviA�, VukotiA�, NikodijeviA�, MirosavljeviA�, AleksiA�, MarjanoviA� (od 86. LukiA�), A�amara (od 78. A�amara). A�ef struA?nog stoA?era: Slobodan StarA?eviA�.

NK A�IROKI BRIJEG: BandiA� a�� A�orluka (od 80. A�orluka), BariA?iA� (od 57. PerkoviA�), BraliA�, KvesiA�, Begonja (od 73. Wagner), ZlomisliA�, KoA?ul, Peko, Baraban, BagariA�. A�ef struA?nog stoA?era: Goran SabliA�.

Mladost DK u utakmici Lige za opstanak slavila je protiv Borca sa 2:0.