26.5.2018

‘Ima-nema struje’: A�iroki Brijeg bolji od Borca!

Objavljeno : 10-09-2017 22:19h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

A�iroki Brijeg je bio bolji suparnik protiv Borca i posve zasluA?eno slavio sa 2:0, ali susret su obiljeA?ili jako nevrijeme i tri prekida utakmice zbog nestanka elektriA?ne energije, odnosno loA?ijeg rada reflektora.

Nakon je u tim trenucima padao do te mjere da uistinu uvjeti za odigravanje utakmice nisu bivali normalni, no susret je ipak svaki puta nastavljan i na kraju kako-tako privden kraju. Nakon prekida u trajanju od sedam minuta utakmica je ipak nastavljena. Kao da je taj prekid pogodovao domaA�inima, pa su zaigrali joA? bolje i u 24. minuti stigli do toliko A?eljenog vodstva. JoA? jednom je izvrsno proigran Dino A�oriA�, koji pravovremeno utrA?ava i efektno lobuje AvdukiA�a za zasluA?enih 1:0 domaA�eg sastava.

U 65. minuti DujakoviA� je sruA?io Menala u kaznenom prostoru te je sudac MujiA� pokazao na ”bijelu taA?ku”. I upravo u tom trenutku Pecara je utonula u mrak. Nakon A?to je upaljen agregat utakmica se mogla nastaviti te je siguran iz jedanaesterca u 79. minuti bio Dejan A?abraja. Do kraja susreta ”nebo se otvorilo” iznad Pecare te su uvjeti za igru bili jako loA?i, a sudac MujkiA� produA?io je zbog tih razloga utakmicu samo dvije minute.

“Kao A?to sam najavio ranije, dobar protivnik koji teA?i igri. Bili smo bolji i i zasluA?eno poveli 1:0. Nesvjesno smo se povukli u drugom poluvremenu, dosta dobro smo tu fazu iskontrolirali, a jedanaesterac je bio postojeA�i. Zabili smo pogodak i otiA?li na 2:0”, rekao je trener Goran SabliA�.