22.5.2019

POZNATI SVI UČESNICI: Široki Brijeg u polufinalu!

Objavljeno : 13-03-2019 20:29h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

NK Široki Brijeg slavio je rezultatom 1:0 u uzvratnom susretu četvrtfinala BiH nad Borcem iz Banja Luke i tako se plasirao u polufinale Kupa BiH.

U prvom susretu igranom na Pecari Široki je slavio rezultatom 2:1.

Gosti su odmah uzvratili s druge strane i Dražen Bagarić se upisao u strijelce u 15. minuti. Široki je u 19. minuti preko Bagarića došao i do novog pogotka, ali on nije priznat jer je suđen ofsajd.

Ovo je vrlo važna pobjeda Širokog jer bi osvajanje Kupa bilo možda i jedina opcija da se ove godine izađe u Europu. Podsjetimo, ranije danas u polufinale Kupa BiH plasirali su se TOŠK iz Tešnja, Sloga i Sarajevo.

FK Borac: Topolović, Bajić, Kajkut, Danilović, Ćosić, Milutinović, Dujaković, Vranješ, Mojović, Janičić, Aničić

NK Široki Brijeg: Bilobrk, Barišić, Babić, Eliomar, Stanić, Ćorluka, Popović, Hrkać, Bagarić, Marković, Enin