23.7.2017

Pobjeda Metalleghea protiv Zrinjskog pod Bijelim brijegom

Objavljeno : 18-03-2017 17:09h Objavio: BHFudbal.ba (A.P)

Ekipa Metalleghea BSI ostvarila je danas veliku pobjedu u posljednjem kolu regularnog dijela BHT Premijer lige BiH protiv Zrinjskog.

Metalleghe je na gostovanju kod aktuelnog prvaka Bosne i Hercegovine slavio sa 0:2, a oba gola postugnuta su u drugom poluvremenu. Poveli su Jajčani u 49. preko Zebe, da bi 0:2 postavio Jovanović u 72. minuti iz penala.

Željo je danas na Grbavici u samo četiri dana drugi put porazio Radnik, a opet je bilo 2:0 za tim sa Grbavice. Prvi gol postigao je Zakarić u 41. minuti, da bi konačnih 2:0 postavio Lendrić u trećoj minuti sudijske nadoknade.

Najviše golova danas je viđeno u Zenici između Čelika i Mladosti iz Doboja kod Kaknja, čak četiri, a utakmica je završena 2:2. Mladost je povela u 7. minuti preko Šišića, da bi samo pet minuta kasnije za 1:1 pogodio Pezer.

U nastavku utakmice Mladost je ponovo povela u 59. minuti preko Maksimovića, ali bod Čeliku donio je Stokić golom u 74. minuti utakmice.