29.3.2017

Mostarski Velež u sedam dana srušio Bratstvo i Jedinstvo!

Objavljeno : 18-03-2017 17:29h Objavio: BHFudbal.ba (A.P)

Ekipa mostarskog Veleža sjajno je krenula u nastavak Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine, nakon tri utamice imaju remi i dvije pobjede.

Velež je danas u Vrapčićima dočekao četveroplasirano Brastvo i sa 2:1 upisao novu, veoma važnu pobjedu u borbi za opstanak u Prvoj ligi FBIH.

Igrala se 28. minuta u Vrapčićima kada Bratstvo povelo golom Jasmina Mujkića, ali Rođeni su uspjevaju vratiti do kraja prvog poluvremena. U samom finišu utakmice Kerim Tatar je sjajno pogodio iz slobodnjaka za 1:1.

U nastavku utakmice Veležu su bile dovoljne samo tri minute da potpuno preokrene rezultat. Svojim prvijencem u dresu Veleža Brandao je pogodio za 2:1 i donio veoma važna tri boda Veležu protiv dobre ekipe Bratstva.