21.8.2018

Kraj jedne sjajne priA?e: A?eljo poraA?en od Atletica!

Objavljeno : 07-02-2018 17:49h Objavio: BHFudbal.ba (A.P)

Juniorska ekipa A?eljezniA?ara poraA?ena je danas na Grbavici sa 1:3 od slavnog Atletico Madrida u okviru play-offa Omladinske Lige prvaka.

Pred skoro ispunjenom Grbavicom sjajno je poA?elo za juniore A?eljezniA?ara. VeA� u devetoj minuti A�ehiA� je pogodio za vodstvo na asistenciju HajdareviA�a. Ali, onda je Atletico Madrid ‘proigrao’, A?to se na kraju isplatilo.

U 27. minuti utakmice Moreno je pogodio za 1:1, da bi isti igraA? samo pet minuta kasnije nakon loA?e reakcije odbrane A?eljezniA?ara pogodio za 1:2, A?to je bio i rezultat prvog dijela utakmice na stadionu Grbavica.

U nastavku utakmice juniori A?eljezniA?ara krenuli su malo jaA?e, kako bi li stigli do poravnanja, ali sve nade ugasio je Aguero golom u 68. minuti. Do kraja A?eljo je pokuA?ao napraviti A?udo, ali nisu uspjeli i ostalo je 1:3 za MadriA�ane, koji su proA?li u naredni krug Omladinske Lige prvaka.