22.9.2017

Jagodićevi mladići prekinuli veliki niz Sarajeva!

Objavljeno : 18-03-2017 16:50h Objavio: BHFudbal.ba (A.P)

Danas je kompletiran regularni dio BHT Premijeg lige BiH, a nakon ovoga timove se dijele u Ligu za prvaka i Ligu za opstanak.

Sloboda je na Tušnju dočekala drugoplasirano Sarajevo i sa čak 3:0 porazila Bordo tim. Na prvi gol čekalo se sve do 41. minuti kada je Zec pogodio za 1:0 sa jedanaest metara, što je bio i konačan rezultat prvog dijela.

U nastavku nakon samo tri minute Sloboda dolazi do 2:0 preko Tandira, da bi u 67. minuti Zilkić pogodio za konačnih 3:0. Sloboda je ovom pobjedom regularni dio sezone završila na petom mjestu i osigurala Ligu za prvaka.

Široki Brijeg na Pecari je ugostio ekipu Olimpica, a utakmica je završena 0:0, isto kao i utakmica u Vitezu, između istoimenog kluba i Krupe.