20.8.2018

Dva gola MujagiA�a i pobjeda Plavih nad Bosnom iz Visokog

Objavljeno : 12-02-2018 14:09h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

A?eljo je u u okviru pripremne utakmice savladao visoA?ku Bosnu sa 4:2.

Plavi tim je poveo u 12. minuti. Sjajnu dijagonalu HadA?iA�a prihvatio je Crnov A?utira, lopta je pogodila stativu, a potom lopta ponovo dolazi do Crnova koji nesebiA?no dodaje do Kajkuta A?iji udarac zavrA?ava u mreA?u Bosne. U 15. minuti udarac fudbalera Bosne sa 25 metara sigurno hvata FejziA�.

U 21. minuti ZajmoviA� iskosa nakon asistencije FejziA�a A?utira pored gola.

U 28. minuti je bilo 2:0 za A?elju. Kajkutov udarac je pogodio preA?ku, a odbijenu loptu u mreA?u posprema ZajmoviA�. Dvije minute nakon toga domaA�i su smanjili rezultat. Nakon udarca sa distance, FejziA� odbija loptu, a Belmin Vila zabija za smanjenje rezultata.

Na poluvrijeme se otiA?lo sa vodstvom plave ekipe od 2:1.

U 56. minuti bilo je 3:1. OsmankoviA� je oduzeo loptu, povukao, odigrao do ZajmoviA�a koji ubacujeza Zebu, a ovaj odigrava za MujagiA�a koji pogaA�a prazan gol Bosne. U 63. minuti Plavi dolaze do novog gola. ProjiA� je sjajno ubacio, a MujagiA� prihvatio loptu i rutinski pospremio u mreA?u VisoA?ana.

U 75. minuti nakon prekrA?aja, dosuA�en je penal za Bosnu, a siguran sa 11 metara bio je HodA?iA�. Do kraja se rezultat nije mijenjao.