24.6.2018

DomaA�i promaA?ili penal: Remi Igmana i VeleA?a u Konjicu

Objavljeno : 12-10-2017 16:57h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

U okviru 11. kola Prve lige Federacija BiH Igman i VeleA? su odigrali susret bez golova u Konjicu. DomaA�i su pri kraju meA?a promaA?ili i penal.

Prvo poluvrijeme u Konjicu nije ponudilo previA?e. Obje ekipe imale su periode igre u kojima su bili bolji, a bolje prilike imala je domaA�a ekipa.

U nekoliko navrata domaA�ini su imali dobre pozicije da ugroze gol RoA�enih, ali im je nedostajala zavrA?nica i na odmor se otiA?lo s nepopularnih 0:0.

Nastavak donosi neA?to konkretniju igru Igmana, ali domaA�i nisu mogli da pronaA�u put do mreA?e te je na kraju susret zavrA?en bez golova.

U samom finiA?u utakmice, velika A?ansa da Igman doA�e u voA�stvo. AlikadiA� je, u 84. minuti, u svom A?esnaestercu sruA?io ZeljkoviA�a i sudija je pokazao na bijelu taA?ku. Idriz DA?afiA� je preuzeo na sebe odgovornost, ali je golman AbdihodA?iA� sjajno intervenisao i odbranio udarac.

Na kraju utakmice u Koniicu, A?lanovi Kluba navijaA?a Red Army, nezadovoljni igrom igraA?a u , skandirali su a�?Skinite dresovea�?.