22.11.2017

Domaći promašili penal: Remi Igmana i Veleža u Konjicu

Objavljeno : 12-10-2017 16:57h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

U okviru 11. kola Prve lige Federacija BiH Igman i Velež su odigrali susret bez golova u Konjicu. Domaći su pri kraju meča promašili i penal.

Prvo poluvrijeme u Konjicu nije ponudilo previše. Obje ekipe imale su periode igre u kojima su bili bolji, a bolje prilike imala je domaća ekipa.

U nekoliko navrata domaćini su imali dobre pozicije da ugroze gol Rođenih, ali im je nedostajala završnica i na odmor se otišlo s nepopularnih 0:0.

Nastavak donosi nešto konkretniju igru Igmana, ali domaći nisu mogli da pronađu put do mreže te je na kraju susret završen bez golova.

U samom finišu utakmice, velika šansa da Igman dođe u vođstvo. Alikadić je, u 84. minuti, u svom šesnaestercu srušio Zeljkovića i sudija je pokazao na bijelu tačku. Idriz Džafić je preuzeo na sebe odgovornost, ali je golman Abdihodžić sjajno intervenisao i odbranio udarac.

Na kraju utakmice u Koniicu, članovi Kluba navijača Red Army, nezadovoljni igrom igrača u , skandirali su “Skinite dresove”.