24.11.2017

Čamo i dva puta Krvavac za visoku pobjedu Višića!

Objavljeno : 19-03-2017 21:30h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

U 12. kolu Županijske nogometne lige HNŽ nogometaši HNK Višići gostovali su u Potocima te protiv domaćina, FK Bjelopoljac, riješili pitanje pobjednika već u prvom poluvremenu, pišu visici.com

Višići su dobro otvorili utakmicu, a na pogodak se nije dugo čekalo, domaćine je već u 13. minuti načeo Zvonimir Čamo koji je lijepom solo akcijom doveo svoju ekipu u vodstvo.

Ovo je ujedno i najbolja partija devetanestogodišnjeg Čame u dresu Višića te sigurno može ponijeti epitet igrača današnje utakmice u Potocima.

Golman Višića spriječio je domaće da brzo izjednače preko Bebanića.

No, što nije uspio Bebanić na jednoj, Krvavac jest na drugoj strani.

Najprije je u 26. minuti poduplao vodstvo Višića tako što se oslobodio dvojice svojih čuvara te udarcem sa ruba šesnaesterca matirao Bubala na golu domaćina. Na novi pogodak Krvavca čekali smo 10 minuta.

Primio je loptu na rubu šesnaesterca i oslobodio se stopera domaćina, te ovog puta pogodio još efektnije od vratnicu pokraj nemoćnog Bubala za, kako se kasnije ispostavilo, konačnih FK Bjelopoljac – HNK Višići 0:3.

HNK Višići su tako došli do sedme ovosezonske pobjede, treće gostujuće, te sa 22 boda zauzimaju 4. poziciju. Vodeći je i dalje Stolac sa 30 bodova.